Prvé skice modernizovaného modelu ŠKODA KAROQ

Prvé skice modernizovaného modelu ŠKODA KAROQ

Nápadnejšia predná časť s novou, širšou, šesťuholníkovou maskou chladiča, prepracovanými LED svetlometmi a množstvom nových technológií. Toto sú kľúčové inovácie, ktoré nájdete v modernizovanom KAROQ , ktorý bude predstavený v digitálnej premiére 30. novembra.

Náčrty poskytujú pohľad na dizajnové zmeny, najmä pre svetlomety . Predné svetlá sú teraz štíhlejšie a siahajú až po masku chladiča. Nový rad denných svetiel je teraz rozdelený na dve časti. Pod ním sa nachádza druhý modul pre hmlovky alebo – v najvyššom modeli – samostatný LED modul. Toto rozmiestnenie svetiel dodáva vozidlu charakteristický vzhľad „štyroch očí“.

Prvé skice modernizovaného modelu ŠKODA KAROQ

Na zadné svetlá držali Škoda punc C-tvar konštrukcie, ale aj oni sú štíhlejšie a akcentujú šírku vozidla. Ďalšou novinkou je predĺžený zadný spojler a prepracovaný nárazník s čiernym difúzorom.

KAROQ pribudol do rodiny ŠKODA v roku 2017 ako menší brat modelu KODIAQ , ktorý bol tiež nedávno modernizovaný. KAROQ sa čoskoro stal hitom medzi zákazníkmi. SUV bolo tiež hrdinom mnohých dobrodružstiev .